KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9691307

nr 969 1307

Ellen Jolin

(1854-1939), Sverige

Akvarell, Ellen Jolin (1854-1939), Landskap med barn, signerad, 24x17

Utrop:

1.000 kr

Såld:

400 kr

måndag 29 juni 2015
kl 18:26:45

29/6 16:56:58 1      350 kr
29/6 18:21:33 2      Vinnande bud

Ellen Jolin

Läs mer om Ellen Jolin